SZKOŁA

Campus L'Infinito to szkoła języka i kultury włoskiej mieszcząca się w historycznym centrum Recanati – urokliwego włoskiego miasteczka o średniowiecznych korzeniach, usytuowanego w środkowej części Włoch, w bezpośrednim sąsiedztwie Adriatyku.

Przed osobami zainteresowanymi poznawaniem Italii, szkoła otwiera możliwość spotkania z żywym, autentycznym językiem oraz pełnego zanurzenia się w świat włoskiej kultury.

Ta wyjątkowa na mapie włoskich ośrodków kulturowo-językowych szkoła została powołana do życia jako rezultat współpracy pomiędzy wiodącym włoskim wydawnictwem językowym ELI PUBLISHING oraz renomowaną szkołą języka włoskiego dla obcokrajowców i centrum formacji nauczycieli Edulingua. Metoda nauczania Campus L'Infinito wykorzystuje wieloletnie doświadczenia założycieli na polu dydaktyki kształcenia językowego i stanowi połączenie tradycyjnych form nauczania oraz innowacyjnych technik edukacyjnych wykorzystujących naturalne predyspozycje językowe i zdolności poznawcze człowieka.

Obok zajęć typowo językowych, szkoła Campus L'Infinito oferuje swoim uczniom możliwość uczestnictwa w spersonalizowanym programie językowo-kulturowym obejmującym liczne rozrywki, w tym wycieczki do najpiękniejszych zakątków regionu Marche i innych części Włoch, a także degustacje wina i potraw, warsztaty tematyczne i imprezy kulturalne. Wszystko to w pięknej sielskiej scenerii włoskich miasteczek i międzynarodowym towarzystwie. Wszak już przecież samo Recanati to miasto o bogatej przeszłości kulturowej, które inspirowało twórczość choćby poety Giacomo Leopardiego oraz jest miejscem urodzenia wybitnego tenora Beniamino Gigli.

Copyright © 2019 Campus L'Infinito & ET TOI

Wloski-we-wloszech.pl to strona internetowa szkoły językowej Campus L'Infinito oferującej kursy języka włoskiego we Włoszech.
Jeżeli pragniesz nauczyć się języka włoskiego i poznać niezwykle barwną kulturowo Italię, daj się namówić na włoski we Włoszech.
Włoskiego nauczysz się również dzięki językowym seriom edukacyjnym księgarni wydawnictwa ELI
dostępnym również w partnerskiej księgarni online ksiegarnia-jezykowa.com